Zernike Campus Run Bike Run

Foto's online

Voor iedereen die de foto's nog niet via de social media heeft gevonden is hier het linkje voor de senioren en hier voor de jeugd. Veel kijkplezier!

   

Uitslagen inclusief tussentijden

Naam lopen t1 fietsen t2 lopen Finishtijd Geslacht
Alexander Picard 18:00.803 43.542 31:19.706 49.014 8:50.852 59:43.917 M
Gerben Schreurs 18:01.304 44.349 33:13.200 44.317 9:11.674 1:01:54.844 M
Armand van der Smissen 18:24.569 42.255 33:03.281 38.802 9:29.253 1:02:18.160 M
Roland Besselink 19:13.691 49.468 31:54.794 45.926 9:42.915 1:02:26.794 M
Joep Staps 18:11.779 46.156 33:20.900 53.486 9:15.454 1:02:27.775 M
Treuzelaars 20:37.028 42.063 31:08.909 40.029 10:15.416 1:03:23.445 DUO
Jeroen Lute 19:41.818 53.181 32:17.027 51.197 10:33.889 1:04:17.112 M
Robert Beute 19:12.189 42.408 34:10.270 39.814 10:05.897 1:04:50.578 M
Tjemme Stegenga 19:11.808 48.161 34:07.185 57.606 9:59.629 1:05:04.389 M
Bas van Beek 19:45.190 53.327 33:59.032 57.659 10:20.901 1:05:56.109 M
Joost Somsen 19:26.815 49.262 35:04.398 57.086 10:47.755 1:07:05.316 M
Eelke ter Steege 21:11.603 1:14.274 32:23.357 1:08.083 11:14.379 1:07:11.696 M
Sjors Stam 20:48.578 51.150 34:11.133 47.388 10:39.589 1:07:17.838 M
Bert de Ruiter 21:14.894 46.875 33:42.889 52.538 11:25.324 1:08:02.520 M
Marcel ten Wolde 20:41.331 1:00.906 34:56.812 49.506 10:36.391 1:08:04.946 M
Gerard Terwisscha Van Scheltinga 20:49.605 56.473 34:43.229 1:03.279 10:54.992 1:08:27.578 M
Taco de Jong 21:08.165 49.738 34:11.651 50.941 11:47.166 1:08:47.661 M
Marco Jansen 21:17.533 56.889 35:11.481 1:07.777 10:26.121 1:08:59.801 M
Lammert v/d Ploeg 20:55.373 1:16.308 35:15.349 1:00.008 10:36.076 1:09:03.114 M
Bas Bluyssen 21:09.761 52.710 35:00.685 1:00.960 11:13.163 1:09:17.279 M
Marina van Dijk 20:37.657 48.005 36:44.461 50.388 10:40.715 1:09:41.226 V
Jack Niessen 20:43.072 55.414 36:42.639 53.485 10:42.971 1:09:57.581 M
Pieter Frankema 21:56.709 1:10.473 34:29.644 1:18.533 11:08.273 1:10:03.632 M
Wouter Visch 21:34.644 55.584 35:52.457 53.443 11:04.463 1:10:20.591 M
Ann Schoot Uiterkamp 20:48.831 46.961 37:16.723 47.849 10:44.070 1:10:24.434 V
Talisa van der Fluit 21:36.218 54.953 36:11.208 51.423 11:03.400 1:10:37.202 V
Erik Deenen - - 1:01:08:00 - 9:45:000 1:10:53.121 M
Anne Hobbelt 1:11:12.000 V
Eline Lute 22:14.682 54.358 36:07.600 49.612 11:26.167 1:11:32.419 V
Raymund Prins 21:59.061 1:15.124 35:20.840 1:17.821 11:47.513 1:11:40.359 M
Dieuwertje Poort 22:22.328 55.330 36:06.053 57.083 11:37.691 1:11:58.485 V
RuBuRoVi 24:54.968 1:05.550 32:31.225 56.076 12:31.449 1:11:59.268 DUO
Karel van Wiltenburg 20:51.662 2:10.295 37:22.086 1:42.022 10:07.201 1:12:13.266 M
Rense Veenstra 22:33.653 1:12.801 36:03.108 1:17.462 11:43.597 1:12:50.621 M
Torsten Büscher 21:50.611 1:33.962 35:54.188 1:20.545 12:21.806 1:13:01.112 M
Casper van der Kamp 21:29.793 1:21.927 37:33.658 1:06.628 11:32.396 1:13:04.402 M
Juda Vecht 22:40.473 1:34.621 36:00.424* 1:48.775 11:45.529 1:13:50.254 M
Haike Nilessen 21:52.918 51.729 39:35.728 45.615 11:19.412 1:14:25.402 V
Adri Rink 22:34.189 57.146 38:44.952 52.902 11:39.953 1:14:49.142 M
Bert Mast 24:54.424 1:35.191 35:06.221 1:25.169 12:42.170 1:15:43.175 M
Roelof Berends 22:51.601 1:19.636 39:36.539 1:16.190 11:30.755 1:16:34.721 M
Arend Enting 24:20.282 1:09.983 38:37.107 1:08.141 12:21.132 1:17:36.645 M
Eelco Algra 23:50.167 1:21.818 38:58.855 1:45.968 13:07.499 1:19:04.307 M
Jan Hoetmer 24:19.508 1:38.234 38:54.920 1:38.557 12:42.949 1:19:14.168 M
Aalzen Alma 24:44.873 1:11.536 37:47.620 1:20.265 14:17.421 1:19:21.715 M
Elly Visser 24:37.138 55.003 40:31.333 51.566 12:31.528 1:19:26.568 V
Kees Pouwer 23:58.968 2:19.042 39:06.292 1:48.951 12:16.635 1:19:29.888 M
Ton Vis 25:10.640 1:31.727 38:53.134 1:46.924 13:43.670 1:21:06.095 M
Marieke van den Brink 23:42.356 1:34.980 42:18.629 1:44.558 12:19.750 1:21:40.273 V
Marco Tibbesma 23:49.348 2:22.737 42:24.030 1:33.025 12:01.782 1:22:10.922 M
Wim Casparie 26:34.872 1:05.055 39:53.047 1:13.141 14:07.119 1:22:53.234 M
Annemarie Grollenkamp 1:23:43:000 V
Frans Faber 26:51.747 1:40.400 40:38.117 1:45.674 14:47.524 1:25:43.463 M
Neal Haan 26:22.055 2:01.058 44:15.018 1:34.421 13:41.505 1:27:54.058 M
Anky Faber 29:42.608 1:34.369 43:04.284 1:32.613 15:13.950 1:31:07.825 V
Neutrinos on the block 29:18.056 50.108 45:40.068 58.599 14:25.558 1:31:12.390 DUO
Joost van Kampen 28:25.262 1:12.714 47:32.893 59.488 13:32.727 1:31:43.085 M
Nina Oldekamp 28:43.294 2:11.093 42:05.130 1:56.376 18:37.386 1:33:33.280 V
Jan Kracht 26:52.302 1:55.264 45:20.812 1:49.598 18:00.528 1:33:58.505 M
Hans van Wijk 26:18.011 1:20.797 50:47.201 1:48.179 14:53.162 1:35:07.351 M
Jo Klerken 32:04.449 1:19.715 45:44.770 1:12.962 15:58.910 1:36:20.807 M
Serkan Gemici 25:47.036 1:08.481 56:11.899 - 19:36.804 1:42:44.221 M
Ineke Molenaar 34:52.930 2:26.108 49:52.383 2:37.409 17:26.750 1:47:15.581 V
Trijnie Spanjer 34:53.397 2:20.535 52:18.510 1:59.947 17:52.533 1:49:24.923 V
   

Uitslagen 2015

 

naam tijd na fiets finish cat pos
Jamie Verhagen 11,57 14,3 1
Colet de Ruiter 11,52 14,44 1
Bas Willems 12,02 14,46 2
Muze Brink 13,29 16,3 2
Susan Willems 13,35 16,46 3
Brit van den Hoven 13,4 17,14 4
Jorn Duker 16,36 20,2

3

 

#

Nr. Naam Finishtijd Geslacht
1 168 Alexander Picard 59:43.917 M
2 175 Gerben Schreurs 1:01:54.844 M
3 219 Armand van der Smissen 1:02:18.160 M
4 145 Roland Besselink 1:02:26.794 M
5 183 Joep Staps 1:02:27.775 M
6 250 Treuzelaars 1:03:23.445 DUO
7 177 Jeroen Lute 1:04:17.112 M
8 149 Robert Beute 1:04:50.578 M
9 171 Tjemme Stegenga 1:05:04.389 M
10 144 Bas van Beek 1:05:56.109 M
11 137 Joost Somsen 1:07:05.316 M
12 156 Eelke ter Steege 1:07:11.696 M
13 167 Sjors Stam 1:07:17.838 M
14 176 Bert de Ruiter 1:08:02.520 M
15 173 Marcel ten Wolde 1:08:04.946 M
16 154 Gerard Terwisscha Van Scheltinga 1:08:27.578 M
17 159 Taco de Jong 1:08:47.661 M
18 153 Marco Jansen 1:08:59.801 M
19 166 Lammert v/d Ploeg 1:09:03.114 M
20 184 Bas Bluyssen 1:09:17.279 M
21 160 Juda Vecht 1:09:36.822 M
22 211 Marina van Dijk 1:09:41.226 V
23 141 Jack Niessen 1:09:57.581 M
24 152 Pieter Frankema 1:10:03.632 M
25 143 Wouter Visch 1:10:20.591 M
26 209 Ann Schoot Uiterkamp 1:10:24.434 V
27 232 Talisa van der Fluit 1:10:37.202 V
28 174 Erik Deenen 1:10:53.121 M
29 231 Anne Hobbelt 1:11:12.000 V
30 233 Eline Lute 1:11:32.419 V
31 165 Raymund Prins 1:11:40.359 M
32 208 Dieuwertje Poort 1:11:58.485 V
33 249 RuBuRoVi 1:11:59.268 DUO
34 187 Karel van Wiltenburg 1:12:13.266 M
35 181 Rense Veenstra 1:12:50.621 M
36 186 Torsten Büscher 1:13:01.112 M
37 182 Casper van der Kamp 1:13:04.402 M
38 227 Haike Nilessen 1:14:25.402 V
39 169 Adri Rink 1:14:49.142 M
40 178 Bert Mast 1:15:43.175 M
41 131 Roelof Berends 1:16:34.721 M
42 146 Arend Enting 1:17:36.645 M
43 158 Eelco Algra 1:19:04.307 M
44 164 Jan Hoetmer 1:19:14.168 M
45 162 Aalzen Alma 1:19:21.715 M
46 230 Elly Visser 1:19:26.568 V
47 190 Kees Pouwer 1:19:29.888 M
48 189 Ton Vis 1:21:06.095 M
49 207 Marieke van den Brink 1:21:40.273 V
50 147 Marco Tibbesma 1:22:10.922 M
51 155 Wim Casparie 1:22:53.234 M
52 229 Annemarie Grollenkamp 1:23:43:000 V
53 157 Frans Faber 1:25:43.463 M
54 172 Neal Haan 1:27:54.058 M
55 210 Anky Faber 1:31:07.825 V
56 248 Neutrinos on the block 1:31:12.390 DUO
57 150 Joost van Kampen 1:31:43.085 M
58 216 Nina Oldekamp 1:33:33.280 V
59 170 Jan Kracht 1:33:58.505 M
60 151 Hans van Wijk 1:35:07.351 M
61 140 Jo Klerken 1:36:20.807 M
62 138 Serkan Gemici 1:42:44.221 M
63 228 Ineke Molenaar 1:47:15.581 V
64 212 Trijnie Spanjer 1:49:24.923 V
65 234 Jan Huizing DNF M
66 163 Maurits van der Heijde DNF M
67 217 Karlijn van der Sluis DNF V
   

Programmaboekje online

Alle informatie over onze wedstrijd is nu te vinden in het programmaboekje. Lees in alle rust ons programmaboekje door zodat je niet voor verassingen komt te staan op de wedstrijddag. Programmaboekje RBR 2015

Let op: na-inschrijven kost 5 euro extra tov het normale inschrijftarief.

   

Pagina 2 van 12